95637
ANASAYFA » BOSTANCI DIS CEPHE VE CAM TEMIZLIGI

Bostancı | Dış Cephe Cam Temizliği |

Resim

Bostancı | Dış Cephe Cam Temizliği | Cam Temizliği  

0552 238 39 54 | 0216 527 19 09Ücretsiz Temizlik Teklifi Al ←

ⓂⒺⒹⓎⒶ ⒼⓇⓊⓄⓅ ⓉⒺⓂⒾⓏⓁⒾⓀ

 

Tüm Bölgelerinde Hizmet Veren Temizlik Şirketi Olup. Vizyon Ve Misyonumuzla Yola Çıktığımız Temizliğin Her Alanında Bulunan Şirketimiz. Eğitimli Personellerimizle Uygun Fiyatlarımızla Her Türlü Özverili Bir Şekilde Müşteri Memnuniyeti için Çalışmaktayız.

Dış Cephe Temizliğinde Gerek İlaçlı Gerekse Silme Yoluyla Temizlik Hizmeti Veriyoruz. Bazı Durumlarda İse Basınçlı Yıkama Yolu İle Temizleme Yapmaktayız.

Temizlenecek Alanın Cam Olması Veya Kompozit Olması Temizlik İçin Hepsini Her Ne Koşulda Olursa Olsun Silmekteyiz.

Dış Cephe Temizliğini Yaparken Çok Kirli Oksitlenmiş Yüzeyler Veya Sadece Toz Ve Kir Kaplı Yüzeyler Olarak İkiye Ayırıyoruz. Oksitlenmiş Yüzeylerin Temizliğini Yaparken İlk Önce Kimyasal Yüzeye Uyguluyoruz Ve Kimyasalı Olabildiğince Yayıyoruz. Sonra Kimyasal Uygulanmış Yüzeyi Temiz Su İle Yıkıyoruz. Oksit den Arındırılmış Yüzeyi Son Olarak Üsten Başlayarak Cam Siler Gibi Silip Son Uygulamasını Yapıyoruz. Sadece Kir Ve Toz Olan Yüzeyleri İlk Önce Özel Aparatımızla Kimyasal Uyguluyoruz Köpük Sistemi Yaparak Yüzeyin Toz Ve Kirlerini Çözüyoruz. Sonrasında İse Cam Silme Aparatında Kullandığımız Silme Aparatımızı Kullanarak Kimyasal Ve Toz Kiri Temizliyoruz. Bu İşlem Tamamen Yüzey Temiz Olana Dek Sürüyor. İlk Yapılan Yüzeylerdeki Silikon Ve Boya Kalıntılarını Özel Aparatlarla Temizliyoruz.

Dış Cephe Temizliği Uygulaması Son Derece Profesyonellik Gerektirir. Binanın Dış Yüzeyi En Çok Dikkat Çeken Ve Temiz Olması Gereken Tarafıdır. Ev Alırken Bile İlk Dikkati Dış Yüzeyinden Alırız. İyi Temizliği Yapılmış Bir Yüzey En Az 3 Ay Tozdan Ve Kirden Korunmuş Olur.

Dış Cephe Temizliğinde Kullandığımız Vinç Veya Farklı Tüm Makine Ve Ekipmanlar Firmamız Tarafından Karşılanmaktadır. Tüm Personellerimiz SSKlı Olup Ve Gerekli Tüm Belgelere Sahiptir. Yapmış Olduğumuz Dış Cepheleri Referans Olarak Gösterebiliriz.

Ücretsiz Keşif Yapıyoruz. Veya Binanıza Ait Dış Cephe Resimlerini Atmanız Halinde Fiyatlandırma İşlemi Yapabiliriz.