95637

Yatılı Dadı

Her ne kadar kapımızı kapatıp yatağımıza yatıp huzurla uyumak istesekte aklımıza o küçük şüphe takılır, ”Ya evime bir yabancı ya da hırsız girerse’’ hele ki evimiz büyük bahçeliyse ve her odasına aynı anda hakim değilsek. Çoğu zaman bu şüpheyi güvenlik sistemi, kamera sistemi gibi elektronik aletlerle gidermeye çalışsakta evimizin etrafında alanında uzman deneyimli bir güvenlik elemanının olması, evimizi kendi evi gibi koruyup gözlemlemesi, içeriye giren çıkan herkesi gözleriyle görmesi ve acil bir durumda anı anına gerekli mercilere haber vermesi çok önemlidir. Kalite İnsan Kaynakları olarak sizlerin ve evlerinizin güvenliğini rahatlıkla emanet edebileceğiniz deneyimli güvenlik elamanlarımızla sizlere yardıma hazırız.

   Türkiye’nin en kolay ve güvenilir eleman bulma şirketi Medya Danışmanlık & Temizlik Hizmetleri, Yılların tecrübesi ve uzman ekibi ile bakıcı, dadı, temizlikçi ve hizmetli arayanlara Türk ya da yabancı eleman bulma, oturma (ikamet) ve çalışma izni konusunda profesyonel danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

   Şirketimiz aracılığıyla firmamızdan yatılı ya da gündüzlü olarak çalışabilecek personel arayan ailelerimize evde bakım elemanları bulma ve temini konusunda hassasiyetle ve özenle seçilmiş siz değerli ailemize uygun personelle tanıştırıyoruz.  

   Bakıcı, dadı, temizlikçi ve yardımcı bayan arayışında bulunan ailelerimize yabancı uyruklu  Türkmen, Özbek,  Gürcü, Kırgız, Azeri, Bulgar, Rus, Moldovalı  vb. çalışmak için ülkemizde bulunan  ve aralarında Avrupa birliği ülkelerine rahatça giriş – çıkış yapabilen elemanlarımızla evde bakım hizmeti veriyoruz.

Sizde yatılı bakıcı arıyorum diyorsanız! Sizlerin istediği niteliklere sahip elemanlarımızdan en geç 24 saat içerisinde seçip sizlere personel temin ediyoruz. Türkiye’deki bakıcı, dadı ve temizlikçi ücretleri istenilen bakım şekli, çalışma şekli, eğitim, dil, yaş ve bir çok özelliklere göre fiyatları farklılık göstermektedir. 

Türkmenistanlı, Azerbaycan, Özbekistanlı, Kırgızistanlı, Bulgaristanlı, Gürcistanlı Eleman Konusunda Detaylı Bilgi ve Personel Talebiniz İçin Lütfen Bizimle İletişim Kurunuz!!!

ÇOCUK ve BEBEKLER İÇİN

  • Bebek Bakıcısı
  • Çocuk Bakıcısı
  • Engelli Çocuk Bakıcısı
  • Gölge Öğretmen
  • İkiz Bebek Bakıcısı
  • İngilizce Bilen Abla
  • Oyun Abisi
  • Oyun Ablası
  • Profesyonel Dadı

Resim