95637
ANASAYFA » HIZMETLERIMIZ » EV TEMIZLIGI

Ev Temizliği

Ev Temizliği
 
Medya Temizlik Şirketi Olarak Ev Temizliği Alanında İstanbul Genelinde Hizmet Vermekteyiz. Evin Temizliği İçin Profesyonel Hizmet Alacağınız Şirketimiz. Cam Silme, Mutfak İç Dış Temizliği, Detaylı Toz, Kir, Leke Çıkarma İşlemleri, Her Türlü Zeminle İlgili Olarak İtinalı Olarak Temizleme Silme İşlemleri Tamamen Profesyonel Olarak Yapılmaktadır.
 
Evimizin Temizliği Yaşam Kalitemiz Acısından Son Derece Önemli Olup Sağlıklı Bir Ortamda Yaşamak Sağlıklı Bir Yaşamın Ana Noktasını Oluşturmaktadır. Temiz Bir Mutfak da Gıdaları Bulundurmak, Hijyenik Bir Buzdolabında Yiyecekleri Saklamak Sizin Ve Çocuklarınızın Sağlıklı Bir Şekilde Yaşamanızı Sağlayacaktır. Evimizin En Önemli Olan Bölümleri den Biri Olan Tuvaletlerimizin Devamlı Olarak Temiz Hijyenik Olması Gerekmektedir. Tuvaletlerin Temizliği konusunda Son Derece Eğitimli Olan Personellerimiz Gerekli Kimyasallarla Tuvaletlerinizi Tertemiz Hijyenik Olarak Temizlemektedir.
 
Salon, Yatak Odası, Çocuk Odası Gibi Bölümleri Evimizin En Çok Kullanılan Bölümleri Olup Toz Ve Kir Oluşumuna Devamlı Olarak Maruz Kalmaktadır. Ve Dışardan Gelen Mikrop Ve Parazitleri İlk Giren Yerler Olup Devamlı Olarak Temizlenmesi Gerekmektedir. Toz Alma Leke Çıkarma Konusunda Önemli Püf Noktalarını Bilmek Bu İş de Uzman Olmak Gerekmektedir. Her Türlü Materyalin Temizliğinde Kullanılacak Kimyasal Ayrı Olup Her Lekeye Ayrı Kimyasal Ürün Kullanılmalıdır.
 
Evimizin Giriş Kapısı Ve Antremiz Bizim Eve Giriş Yaptığımız Nokta Olup düzenli Olarak Temiz Tutmamızı Sağladığımız Alanlardır. Bu Alanların Temizliğinde Gerekli Olan Temizlik Malzemesini Kullanmak Gerekir. Tamamen Bu Alanların Temizliğini Uzman Personellerin Yapması Gerekmektedir. Evin Her Notasında El Değmemiş Yer Kalmadan Temizlik Yapan Personellerimiz Köşe Bucak (Dip. Köşe) Temizlik Denildiğinde Hijyen Kurallarını Gözeterek Temiz Sağlıklı Bir Yaşamı Alanı Bırakmaktadır.
 
Siz Değerli Müşterilerimiz İşlerinizde Çalışırken Veya Profesyonel Olarak Destek Aldığınız Firmamızdan Gönül Rahatlığıyla Temin Edebilirsiniz.
 
Fiyat Olarak İstanbul da Verdiğimiz Hizmet Kalitesi Bakımı dan En Uygun Fiyatları Siz Değerli Müşterilerimize Sağlamaktayız. Güven Olarak Yıllardır Garantili Hizmet Vermenin Mutluluğunu Yaşamaktayız.
 
Ev Temizliğinde Temizlenecek Alanın Boyutu Ve Kirlilik Oranına Bağlı Değişen Personel Sayısı Ve Temizlik Maddesi Ve Kullanılacak Ekip Ve Ekipmanlar Tamamen Sizlerin Verdiği Bilgi Doğrultusunda Getirilmektedir. İsterseniz Malzemeli Temizlik, İsterseniz Malzemesiz Temizlik Olarak Temizlik Hizmetimizden Faydalanabilirsiniz. Ev Temizliğinde Kullandığımız Bazı Profesyonel Temizlik Makinaları Şunlardır.
 
· Islak Ve Kuru Vakum Makinesi
 
· Buhar Makinesi
 
· Profesyonel Elektrik Süpürgesi
 
· Sert Zemin İçin Rota Makinesi
 
· Halı Ve Koltuk Yıkama Makinesi
 
· Cam Temizleme İçin Tamamen Profesyonel Cam Temizleme Aparatları
 
· Bu Makinelerde Kullanılan Kimyasallar Tamamen Profesyonel Kullanıma Uygun Olup Doğa ve İnsan Sağlığına Zararlı Hiçbir Kimyasal İçermemektedir.
 
· Kullanılan Cam Ve Yer Kazıma Aparatları
 
 
 
Tüm Çalışan Ev Temizliği Personellerimiz İtina İle Seçilmiş Olup Gerekli Bilgi Eğitim Verilmek de Olup Tamamen Bu Hizmet Alanında Uzman Personel Olarak Çalışmaktadır.
 
Firmamızda Çalışanlardan Yetkili Olan Personel Ümran Deniz Hanım Olup Çalışan Personelden Telefon Numarası Ve Benzeri İletişim Bilgilerini Almak Vermek Tamamen Müşterilerimizin Güvenliği Açısından, Firmamız Kuralları Çerçevesinde Yasaklanmış Olup Her Türlü Konuda Yetki Tamamen Şirketimizdir. Tüm Sorun, Öneri Ve Şikayetlerinizi Ümran Hanıma İletebilirsiniz.
 
Detaylı Bilgi Ve Referans Almak, Randevu Oluşturmak İçin 0216 527 19 09 Veya 0552 238 39 54 No’lu Telefonlarımızdan İletişime Geçebilirsiniz.
 
‘’Daha İyi Hizmet İçin En Temiz Günlerde’’ Medya Temizlik Şirketi Olarak Sizlerleyiz…
Resim