95637
ANASAYFA » HIZMETLERIMIZ » INSAATSONRASITEMIZLIK

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik

 

İnşaat Sonrası Temizlik Sektörün En Önemli Ve Olunması Gereken Tamamen Profesyonel Kişi Ve Firmaların Yapması Gereken Bir Temizlik Türüdür. Yeni Yapılan Bir Binayı Veya Alanı Bozmadan Özüne Uygun Halde Temizlemek Her Tür Zeminde Oluşan Leke Ve Kirleri Temizlemek En Kolay Görünen Fakat En Zor Yapılan İştir.

İnşaatlarda Yaptığımız İlk İşlem İlk önce Kaba Temizliğini Yapmakla İşe Başlıyoruz Harç Kalıntısı, Çöpleri Toplamak, Eşyaların Muhafaza Eden Jiletin Veya Ambalajlarını Sökmek, Camların Korumaları Ve Etiketlerini Almak, Vb. Benze Her Türlü Fazla Ve Kaba Pislik den Alanı Arındırıyoruz.

Sonraki Etap da Yaptığımız İşlemler Tamamen İnce Temizlik Dediğimiz Olaydır. Bu Etap da Daire veya Evin Her Ne Olursa Olsun En Temiz Noktası Bile uygun Kimyasallarla Veya Makineler Yardımı İle Temizliyoruz. Camları Ve Yerlerde Bulunan Boya Veya Harç Damlalarını Kazıma Aparatları İle Temizliyoruz. Mutfak Dolaplarını İçlerini Ve Dışlarını Tamamen Eşya Koyulacak Düzeye Getiriyoruz. Mutfak da Kullanılan Bezler Evin Başka Yerinde Asla Kullanılmamaktadır. Tuvaletleri Buharla Veya özel Kimyasallarla Tamamen Temiz Hale Getiriyoruz. Evin Prizlerini ve Tüm Dolap Kısımlarını İç Dış Temizliyoruz.

İnşaat Sonrası Temizlik de Zarar vermeden Temizlemek Güven Vermek Garantili Temizlik Yapan Bir Firma Olarak Yıllardır Bu Sektörde Hizmet Vermekteyiz.

Temizlenecek Alanın Boyutu Ve Kirlilik Oranına Bağlı Değişen Personel Sayısı Ve Temizlik Maddesi Ve Kullanılacak Ekip Ve Ekipmanlar Tamamen Sizlerin Verdiği Bilgi Doğrultusunda Getirilmektedir. İsterseniz. Malzemeli Temizlik İsterseniz Malzemesiz Temizlik Olarak Temizlik Hizmetimizden Faydalanabilirsiniz. İnşaat Sonrası Temizliğinde Kullandığımız Bazı Profesyonel Temizlik Makinaları Şunlardır.

· Islak Ve Kuru Vakum Makinesi

· Buhar Makinesi

· Profesyonel Elektrik Süpürgesi

· Sert Zemin İçin Rota Makinesi

· Halı Ve Koltuk Yıkama Makinesi

· Cam Temizleme İçin Tamamen Profesyonel Cam Temizleme Aparatları

· Bu Makinelerde Kullanılan Kimyasallar Tamamen Profesyonel Kullanıma Uygun Olup Doğa ve İnsan Sağlığına Zararlı Hiçbir Kimyasal İçermemektedir.

· Kullanılan Cam Ve Yer Kazıma Aparatları

 

Tüm Çalışan İnşaat Sonrası Temizlik Personellerimiz İtina İle Seçilmiş Olup Gerekli Bilgi Eğitim Verilmek de Olup Tamamen Bu Hizmet Alanında Uzman Personel Olarak Çalışmaktadır.

Firmamızda Çalışanlardan Yetkili Olan Personel Ümran Deniz Hanım Olup Çalışan Personelden Telefon Numarası Ve Benzeri İletişim Bilgilerini Almak Vermek, Tamamen Müşteri Güvenliğini Korumak Acısından Firmamız Kuralları Çerçevesinde Yasaklanmış Olup Her Türlü Konuda Yetki Tamamen Şirketimizdir. Tüm Sorun, Öneri Ve Şikayetlerinizi Ümran Hanıma İletebilirsiniz.

Detaylı Bilgi Ve Referans Almak, Randevu Oluşturmak İçin 0216 527 19 09 Veya 0552 238 39 54 No’lu Telefonlarımızdan İletişime Geçebilirsiniz.

‘’Kaliteli Profesyonel Temizlik de İşinin Ehli Olan’’ Medya Temizlik Şirketimiz Daima Sizlerin Yanında
Ataşehir Temizlik

Resim