95637
ANASAYFA » HIZMETLERIMIZ » OFISTEMIZLIGI

Ofis Temizliği

Ofis Temizliği
 
Ofis Temizliği Alanında Tüm İstanbul da Hizmet Gösteren Temizlik Şirketimiz Firmanızla Partner Firma Olarak Çalışma Görevini Üstlenmektedir. Sizlere En Kaliteli Temizlik Hizmetini Vermek Fazla Paralar Ödemeden Hem Fazla İş Gücünden Ve Firmanızın Yükünü Azaltmak İçin Tüm Personellerimizle Hizmetinizdeyiz.
 
Ofis Temizliğinde Güven Çok Önemlidir. Tamamen Sadece İşine Odaklı Çalışan Personellerimizle Firmanıza Ait Her Türlü Sırları Ve Önemli Kilit Noktalarını Açtığınız Kişiler Ve Firmalar Son Derece Önemli Olup Sadece Temizlik Amaçlı Olaya Yaklaşmayan Bir Zihniyetle Sonuna Kadar Sizin Haklarınıza Ve Eşyalarınıza Son Derece Özen Gösteriyoruz.
 
Evimizden Sonra Hayatımızın Geri Kalan Kısımını Geçirdiğimiz Ofislerimiz Temiz Olması Sizin Ve Müşterilerinizin Ve Çalışanlarınızın Gözünde Son Derece Önemlidir. Temiz Bir Ortamda İş Verimliliği İki Kat Artmak da Ve Düzen ve Tertip den Doğan Karışıklık En Az Düzeye İnmektedir. Sağlıklı Bir Ortamda Olmak Hastalanma Riskinide En Aza İndirmekte Olup Sizin Ve Çalışanların Zinde Sıhhatli Çalışmasını Sağlamaktadır.
 
Ofis Temizliğinde Her Objenin Tozunu Almaktayız. Ofis Zeminini, Ofis Camlarını, Ofis Mutfağınızı Ve Tuvaletlerinizi Hijyen Kurallarına Uygun Hale Getirmekteyiz. Ofisleriniz İçin En Verimli Çalışma Şekli Olarak Haftalık Veya Ayda İki Kez Genel Temizlik Yapılmasını Öneriyoruz.
 
Ofis Temizliğinde Saat Ve Gün konusunda Siz Değerli Müşterimize Odaklı Olup Sizin Uygun Olduğunuz Saatlerde Sizin İşinizi Aksatmayacak Şekilde Tamamen Dileğiniz Gün Saat Aralıklarında Hizmet Alma İmkanı Sunmaktayız.
 
Ofisinize Gelecek Personeli Seçme veya Değiştirme İmkanı Sunmaktayız. İstemediğiniz Personeli Hizmet Gününden İki Gün Önce Değiştirebilirsiniz.
 
Ofis Temizliğinde Temizlenecek Alanın Boyutu Ve Kirlilik Oranına Bağlı Değişen Personel Sayısı Ve Temizlik Maddesi Ve Kullanılacak Ekip Ve Ekipmanlar Tamamen Sizlerin Verdiği Bilgi Doğrultusunda Getirilmektedir. İsterseniz Malzemeli Temizlik, İsterseniz Malzemesiz Temizlik Olarak Temizlik Hizmetimizden Faydalanabilirsiniz. Ofis Temizliğinde Kullandığımız Bazı Profesyonel Temizlik Makinaları Şunlardır.
 
· Islak Ve Kuru Vakum Makinesi
 
· Buhar Makinesi
 
· Profesyonel Elektrik Süpürgesi
 
· Sert Zemin İçin Rota Makinesi
 
· Halı Ve Koltuk Yıkama Makinesi
 
· Cam Temizleme İçin Tamamen Profesyonel Cam Temizleme Aparatları
 
· Bu Makinelerde Kullanılan Kimyasallar Tamamen Profesyonel Kullanıma Uygun Olup Doğa ve İnsan Sağlığına Zararlı Hiçbir Kimyasal İçermemektedir.
 
· Kullanılan Cam Ve Yer Kazıma Aparatları
 
Tüm Çalışan Ofis Temizliği Personellerimiz İtina İle Seçilmiş Olup Gerekli Bilgi Eğitim Verilmek de Olup Tamamen Bu Hizmet Alanında Uzman Personel Olarak Çalışmaktadır.
 
Firmamızda Çalışanlardan Yetkili Olan Personel Ümran Deniz Hanım Olup Çalışan Personelden Telefon Numarası Ve Benzeri İletişim Bilgilerini Almak Vermek Tamamen Müşterilerimizin Güvenliği Açısından, Firmamız Kuralları Çerçevesinde Yasaklanmış Olup Her Türlü Konuda Yetki Tamamen Şirketimizdir. Tüm Sorun, Öneri Ve Şikayetlerinizi Ümran Hanıma İletebilirsiniz.
 
Detaylı Bilgi Ve Referans Almak, Randevu Oluşturmak İçin 0216 527 19 09 Veya 0552 238 39 54 No’lu Telefonlarımızdan İletişime Geçebilirsiniz.
 
‘’Kaliteli Temizlik Hizmetini Uygun Fiyatlarla’’ Sunmak İçin Medya Temizlik Şirketi Olarak Sizlerleyiz…
Resim